Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), (2), Marint motiv, märkt a tergo Albert Sundberg, olja på pannå, 14,5x15,5 cm vardera

607224

2019-01-21