Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TAKASHI NARAHA (född 1930): Utan titel, polerad och huggen svart diabas, 3 delar, signerad och daterad 1980 på undersidan, höjd ca 34, bredd 41, djup 12 cm
Fläckar
607228
2019-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här