Josef Frank ljusstakar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF FRANK, "Ljusstake Mässingsmanschett", ljusstakar, 1 par, Firma Svenskt Tenn, ursprungligen formgivna under 1950-talet, stomme i svartlackerat trä, manschetter i mässing, höjd ca 32 cm
Smärre slitage
607229
2019-01-21