Josef Frank ljusstakar

Josef Frank ljusstakar
Josef Frank ljusstakar
Josef Frank ljusstakar
Josef Frank ljusstakar
Josef Frank ljusstakar
Josef Frank ljusstakar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, "Ljusstake Mässingsmanschett", ljusstakar, 1 par, Firma Svenskt Tenn, ursprungligen formgivna under 1950-talet, stomme i svartlackerat trä, manschetter i mässing, höjd ca 32 cm

Smärre slitage

607229

2019-01-21