Björn Hedlund oljemålning

Björn Hedlund oljemålning
Björn Hedlund oljemålning
Björn Hedlund oljemålning
Björn Hedlund oljemålning
Björn Hedlund oljemålning
Björn Hedlund oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

BJÖRN HEDLUND (1900-tal), Figur i fåtölj, signerad Björn H, olja på pannå, ca 70x58 cm

607238

2019-01-21