Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap och stuga, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 42x65 cm

Nålstick och enstaka retusch och krackelyrer

607239

2019-01-21