Severin Nilson oljemålning
Vollendet
2019-01-21
607239
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap och stuga, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 42x65 cm
Nålstick och enstaka retusch och krackelyrer