Eric Ericson vas

Eric Ericson vas
Eric Ericson vas
Eric Ericson vas
Eric Ericson vas
Eric Ericson vas
Eric Ericson vas
Eric Ericson vas
Eric Ericson vas
Eric Ericson vas
Eric Ericson vas

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIC ERICSON, ytterfoder, Firma Svenskt Tenn, stomme i tenn, dekor av ansiken, monogramsignerad och stämplad undertill, höjd 16.5 cm

Minimalt slitage

607247

2019-01-21