Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALUMINIA, Danmark, ytterfoder, tidigt 1900-tal, glaserat stengods med dekor av sjöstjärnor, undertill märkt med Aluminia-stämpeln, höjd ca 15 cm
En mindre nagg i foten
607254
2019-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här