Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): efter "Reverie de don Quixotte" ur serien Don quichotte de la Mancha, signerad och numrerad 151/300, motivmått ca 49x65 cm
Ej examinerad ur ram
607257
2019-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här