Salvador Dali, färglitografi

Salvador Dali, färglitografi
Salvador Dali, färglitografi
Salvador Dali, färglitografi
Salvador Dali, färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): efter "Reverie de don Quixotte" ur serien Don quichotte de la Mancha, signerad och numrerad 151/300, motivmått ca 49x65 cm

Ej examinerad ur ram

607257

2019-01-21