Serveringsvagn Volther

Serveringsvagn Volther
Serveringsvagn Volther
Serveringsvagn Volther
Serveringsvagn Volther
Serveringsvagn Volther
Serveringsvagn Volther
Serveringsvagn Volther
Serveringsvagn Volther

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

POUL M VOLTHER, "Jean", serveringsvagn, Gemla Diö, 1960-tal, fanérad i teak och ek, svartlaminerad klaff, höjd ca 59, 75x50 cm

Ytskador

607258

2019-01-21