Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
POUL M VOLTHER, "Jean", serveringsvagn, Gemla Diö, 1960-tal, fanérad i teak och ek, svartlaminerad klaff, höjd ca 59, 75x50 cm
Ytskador
607258
2019-01-21