Bordslampa art déco Tema Light up the dark

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, art déco, Frankrike, 1930-tal, mässing, skärm med fransar av textil, höjd ca 35 cm

Bruksslitage, märken, senare el, SAV garanterar ej funktionen

607274

2019-01-27