Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
SOFFA, rokokostil, omkring 1800-talets slut, förgylld träskuren dekor, sitthöjd ca 45, längd ca 125 cm
Bruksslitge, skador och märken kring stommen
607279
2019-01-21