Soffa, rokokostil

Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil
Soffa, rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

SOFFA, rokokostil, omkring 1800-talets slut, förgylld träskuren dekor, sitthöjd ca 45, längd ca 125 cm

Bruksslitge, skador och märken kring stommen

607279

2019-01-21