Enrico Baj

Enrico Baj
Enrico Baj
Enrico Baj
Enrico Baj
Enrico Baj
Enrico Baj

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Do Baj by yourself, 1971, signerad och numrerad Baj 334/1200, färgserigrafi på duk, ca 73x58 cm
LITTERATUR: Petit, Multiples 26

607283

2019-01-21