Lars-Gunnar Nordström färgserigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Komposition, signerad L-G Nordström, numrerad 95/100, serigrafi, bildmått ca 70x50

607312

2019-01-23