Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ADOLFO A. FERRAGUTI VISCONTI (1850-1924): Skogslandskap med får och herde, signerad Visconti, olja på duk, ca 51x74 cm
Zustandsbeschreibung
Ytsmuts, retuscher, mindre färgbortfall
607314
2019-01-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner