Olle Bonnier litografier

Olle Bonnier litografier
Olle Bonnier litografier
Olle Bonnier litografier
Olle Bonnier litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIÉR (född 1925): (2) Komposition, signerade Olle Bonnier, 35/100, färglitografi, vardera ca 57x99 cm

En lito saknar glas

607321

2019-01-23