Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONICA BACKSTRÖM (född 1939): (2) Modellstudier, olja på brunt omslagspapper, signerade -91, arkmått ca 90 x 60 cm
Oramde, veck, revor
607323
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här