Monica Backström 2 skisser

Monica Backström 2 skisser
Monica Backström 2 skisser
Monica Backström 2 skisser
Monica Backström 2 skisser
Monica Backström 2 skisser
Monica Backström 2 skisser
Monica Backström 2 skisser
Monica Backström 2 skisser

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONICA BACKSTRÖM (född 1939): (2) Modellstudier, olja på brunt omslagspapper, signerade -91, arkmått ca 90 x 60 cm

Oramde, veck, revor

607323

2019-01-23