Arne Jacobsen karmstolar sjuan
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE JACOBSEN, (3) karmstolar Sjuan/3107, klädsel i textil respektive konstläder, förkromade stålben, Fritz Hansen, 1960-/70-tal, renoveringsobjekt
Slitage, fläckar, skador, torr stoppning, 1 stol saknar armstöd
607327
2019-01-22