Arne Jacobsen karmstolar sjuan

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

ARNE JACOBSEN, (3) karmstolar Sjuan/3107, klädsel i textil respektive konstläder, förkromade stålben, Fritz Hansen, 1960-/70-tal, renoveringsobjekt

Slitage, fläckar, skador, torr stoppning, 1 stol saknar armstöd

607327

2019-01-22