Lennart Rohde litografi

Lennart Rohde litografi
Lennart Rohde litografi
Lennart Rohde litografi
Lennart Rohde litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): (2) Diptyk, signerade och daterad Lennart Rodhe 1983, 14/125, färglitografi, vardera ca 56x78 cm

607329

2019-01-23