Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, 1700-tal, barock, mässing, höjd 11 cm

Bristningar och skador, lagad.

607353

2019-01-22