Nils & Kajsa Strinning

Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, hylla, "String", 1960-tal, 4 vita sidogavlar, 6 hyllplan i teak, 78x20 cm, gavlarnas höjd 76 cm

Slitage

607354

2019-01-22