Alberto Magnelli akvarell

Alberto Magnelli akvarell
Alberto Magnelli akvarell
Alberto Magnelli akvarell
Alberto Magnelli akvarell

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ALBERTO MAGNELLI (Italien, 1888-1971): Komposition, signerad och daterad Magnelli 40, akvarell, ca 23 x 27,5 cm

PROVENIENS: Större privatsamling, Lund

607360

2019-01-22