Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, 1800-tal, svärtad björk och brännförgyllda ljushållare, höjd ca 24 cm

Renoverade, smärre slitage

607375

2019-01-27