Soffbord fogia

Soffbord fogia
Soffbord fogia
Soffbord fogia
Soffbord fogia
Soffbord fogia
Soffbord fogia
Soffbord fogia
Soffbord fogia

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOGIA, soffbord, samtida, stomme i bok, skiva i glas, höjd ca 46, diameter 100 cm

Slitage, repor

607381

2019-01-22