Kopparkärl

Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl
Kopparkärl

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARBALJA på smidesställning, höjd 43, diameter 68 cm inkl hänklar

Slitage, bucklor

607387

2019-01-22