Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HERMANN HESSE (Tyskland, 1877-1962): Alplandskap med hus, signerad och daterad H Hesse 31, akvarell och blyerts, ca 14 x 20 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
607400
2019-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här