Hermann Hesse akvarell

Hermann Hesse akvarell
Hermann Hesse akvarell
Hermann Hesse akvarell
Hermann Hesse akvarell

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HERMANN HESSE (Tyskland, 1877-1962): Alplandskap med hus, signerad och daterad H Hesse 31, akvarell och blyerts, ca 14 x 20 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

607400

2019-01-22