Ring, hänge samt manschettknappar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RING, med pärlor, Stockholm 1920, ringstorlek ca 17,5 mm/56, vikt ca 1,7 g, HÄNGE, 18 k guld, föreställande vågens stjärntecken, höjd ca 20 mm, vikt ca 1,2 g, MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, förgyllt silver, platta ca 10 x 28 mm, vikt ca 10,8 g

Bruksslitage, gravyr, ring skev

607412

2019-01-22