Ring, hänge samt manschettknappar
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RING, med pärlor, Stockholm 1920, ringstorlek ca 17,5 mm/56, vikt ca 1,7 g, HÄNGE, 18 k guld, föreställande vågens stjärntecken, höjd ca 20 mm, vikt ca 1,2 g, MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, förgyllt silver, platta ca 10 x 28 mm, vikt ca 10,8 g
Bruksslitage, gravyr, ring skev
607412
2019-01-22