Beverlo Corneille

Beverlo Corneille
Beverlo Corneille

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BEVERLO CORNEILLE (1922-2010)
Komposition med katt och fågel, signerad och daterad 2000, numr 26/150, 37 x 44 cm.

607417

2019-01-22