Barskåp
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MJÖLBY INTARSIA, barskåp, 1940/1950-tal, fanerat i olika träslag, intarsia med druvklasmotiv, avsmalnande ben, invändigt belyst, höjd ca 118 cm, 42x82 cm, nyckel och citesintyg finns
Bruksslitage
607418
2019-01-22