Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

8 600 SEK

10 000 SEK

MJÖLBY INTARSIA, barskåp, 1940/1950-tal, fanerat i olika träslag, intarsia med druvklasmotiv, avsmalnande ben, invändigt belyst, höjd ca 118 cm, 42x82 cm, nyckel och citesintyg finns

Bruksslitage

607418

2019-01-22