Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
DUX, soffa, 1960-tal, tresitsig, lösa plymåer, klädsel i grågrön ulltextil, ben av teak, längd ca 220 cm, sitthöjd ca 41 cm
Försiktigt slitage
607423
2019-01-22