Duxsoffa 1960-tal

Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal
Duxsoffa 1960-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

DUX, soffa, 1960-tal, tresitsig, lösa plymåer, klädsel i grågrön ulltextil, ben av teak, längd ca 220 cm, sitthöjd ca 41 cm

Försiktigt slitage

607423

2019-01-22