Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffbord, 1960-tal, Trensum, teak, oregelbunden form, höjd 52, ca 160x80 cm
Slitage
607430
2019-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här