Soffbord Capri design Johannes Andersen

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffbord, 1960-tal, Trensum, teak, oregelbunden form, höjd 52, ca 160x80 cm

Slitage

607430

2019-01-22