Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, fåtöljer,1 par, "Kandidaten", OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt- och ryggplymå, sitthöjd 43 cm
Slitage
607437
2019-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här