Ib Kofod Larsen

Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen

Klubbat för:

19 000 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

IB KOFOD LARSEN, fåtöljer,1 par, "Kandidaten", OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt- och ryggplymå, sitthöjd 43 cm

Kuntoraportti

Slitage

607437

Päivämäärä:

2019-01-22