Ib Kofod Larsen
Klubbat för:
19 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
IB KOFOD LARSEN, fåtöljer,1 par, "Kandidaten", OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt- och ryggplymå, sitthöjd 43 cm
Kuntoraportti
Slitage
607437
Päivämäärä:
2019-01-22