Peter Johansson objekt

Peter Johansson objekt
Peter Johansson objekt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER JOHANSSON, (född 1964): signerad, litografi, E.A numrerad 14/20, 41x54 cm.

607440

2019-01-22