Ivar Bengtsen oljemålning

Ivar Bengtsen oljemålning
Ivar Bengtsen oljemålning
Ivar Bengtsen oljemålning
Ivar Bengtsen oljemålning
Ivar Bengtsen oljemålning
Ivar Bengtsen oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAR BENGTSEN (1957): Trädgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 104x94 cm

607461

2019-01-22