Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA samt ett par FÅTÖLJER, "Kandidaten", Ib Kofoed-Larsen för OPE, svart konsskinn, 1960-tal, soffans längd ca. 192, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, klädsel med skador och smärre hål.
607465
2019-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här