Bonad Dalarna
Valmis
2019-01-26
607511
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BRÖLLOPSBONAD, Kers Erik Jönsson, Lima Leksand (1812-1852), dalamålning på papper, daterad 1833, ca 54x113 cm
Slitage, skador, retuscher, färgbortfall