Bonad Dalarna

Bonad Dalarna
Bonad Dalarna
Bonad Dalarna
Bonad Dalarna

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRÖLLOPSBONAD, Kers Erik Jönsson, Lima Leksand (1812-1852), dalamålning på papper, daterad 1833, ca 54x113 cm

Slitage, skador, retuscher, färgbortfall

607511

2019-01-26