Folke Karlsson oljemålning
2019-01-22
607522
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOLKE KARLSSON (1907-1988): Motiv med håvfiskare i Stockholms Ström, signerad och daterad -57, olja på pannå, ca 26x34 cm