Folke Karlsson oljemålning

Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE KARLSSON (1907-1988): Motiv med håvfiskare i Stockholms Ström, signerad och daterad -57, olja på pannå, ca 26x34 cm

607522

2019-01-22