Karmstolar
Closed
2019-01-22
607524
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets först hälft, sk "Gripsholmsfåtöljer", randig textil klädsel, sitthöjd 45 cm
Slitage