Enrico Prampolini akvarell

Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ENRICO PRAMPOLINI (Italien, 1894-1956): Komposition, signerad Prampolini, akvarell, ca 28x21 cm

PROVENIENS: Större privatsamling, Lund

607530

2019-01-22