Bokhylla/ Sekretär

Bokhylla/ Sekretär
Bokhylla/ Sekretär
Bokhylla/ Sekretär
Bokhylla/ Sekretär
Bokhylla/ Sekretär
Bokhylla/ Sekretär
Bokhylla/ Sekretär
Bokhylla/ Sekretär
Bokhylla/ Sekretär
Bokhylla/ Sekretär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA/ SEKRETÄR, 1900-talets mitt, fanérad i teak, övre delen med 5 hyllor, nedre delen med dörrpar med bakomliggande hyllplan, utdragbar skrivskiva, höjd ca 175, 95x38 cm

Bruksslitage, märken, repor

607535

2019-01-22