Bokhylla/ Sekretär
Vollendet
2019-01-22
607535
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BOKHYLLA/ SEKRETÄR, 1900-talets mitt, fanérad i teak, övre delen med 5 hyllor, nedre delen med dörrpar med bakomliggande hyllplan, utdragbar skrivskiva, höjd ca 175, 95x38 cm
Bruksslitage, märken, repor