Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
ANDERS BARRÉUS (1944-2005): Figurscen, signerad Anders Barréus daterad -94, blandteknik på papper, ca 109x79 cm
Ej examinerad ur ramen
607537
2019-01-22