Arne Randmark oljemålning
Closed
2019-01-22
607544
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ARNE RANDMARK (1913-1977): Motiv av gitarrspelare, signerad och daterad Arne Randmark -41, olja på pannå, ca 46x38 cm
Smärre slitage