Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, fot av förkromat stål, textilskärm, Elarmatur, Kosta, 1970-/80-tal, etikettmärkt, höjd inkl skärm 64 cm
Obetydligt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
607547
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här