Eugen Höglund skåp
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EUGEN HÖGLUND, skåp, 1900-talets mitt, Vetlanda, ek och ek fanér, med skuren dekor föreställandes djur och mytisk djur, med invändig hyllinredning samt graverad inskription "EUG. HÖDLUND BILDH-VERKST", höjd ca 129, 103x45 cm
Smärre slitage
607550
2019-01-22